HERSEY BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERSEY BURDA

HERSEYİ BULABİLDECEĞİN TEK ADRES

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» free slot machines win cash
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:57 am tarafından Misafir

» watch naruto hentai watch naruto hentai free
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:52 am tarafından Misafir

» major fish oil
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:26 pm tarafından Misafir

» hentai about hentai academy
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» гинекология ответы
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:00 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:05 am tarafından Misafir

» women at work hentai online women at work hentai stream
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:56 am tarafından Misafir

» facebook likes xb
XING'den büyük bir adım   Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:22 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
HABERLER
Fikri Türkel köşe yazıları

XING'den büyük bir adım

YazarMesaj
Admin
Admin

KULLANICI PUANLARI : 9918

XING'den büyük bir adım   Empty
MesajKonu: XING'den büyük bir adım    XING'den büyük bir adım   Icon_minitimePerş. Kas. 25, 2010 4:03 pm

XING'den büyük bir adım

Socialmedian satın alınma süreciyle birlikte XING AG'ye katılan XING Üründen Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Jason Goldberg Türk internet ve iş dünyası ile buluştu.

Aydan Bal
02 Haziran 2009 15:26

İnternet girişimlerine ve geleceğine dair bilgiler veren Goldberg, XING Open Social platformunu da duyurdu. XING'in Türkiye'de Open Social platformunu başlattığını açıklayan Golberg, dileyen tüm uygulama geliştiricilerin kendi uygulamalarını geliştirip XING üzerinde duyurabileceğini ve artık yeni yazılımları kullanıcı isteklerinin belirlediğini vurguladı. Sosyal medyayı da içine alan XING'in geliştirdiği iki uygulamayı tanıtan Goldberg, birkaç hafta içinde 30 yeni uygulamayı daha hayata geçireceklerini söyledi. Goldberg bu doğrultuda, yeni iş ve kariyer fırsatları yaratırken XING platformunun Open Social uygulamalarını nasıl kullandığına ve bunun Türkiye için taşıdığı öneme dair açıklamalarda bulundu.

"Ship it" sloganıyla yol çıkan ve ‘kullanıcılar en iyisinin bilir' ilkesiyle hareket eden XING, Türk şirketlerinin milyonlarca profesyonele ulaşması için fırsatlar sunmayı hedefliyor.
http://dessas.yetkinforum.com

XING'den büyük bir adım
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Android uygulama ordusu uygun adım geliyor
» En büyük 500
» Topraksız tarımda büyük kazanç
» 500 büyük şirkette tek Türk var
» Facebook'ta büyük skandal