HERSEY BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERSEY BURDA

HERSEYİ BULABİLDECEĞİN TEK ADRES

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» free slot machines win cash
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:57 am tarafından Misafir

» watch naruto hentai watch naruto hentai free
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:52 am tarafından Misafir

» major fish oil
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:26 pm tarafından Misafir

» hentai about hentai academy
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» гинекология ответы
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:00 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:05 am tarafından Misafir

» women at work hentai online women at work hentai stream
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:56 am tarafından Misafir

» facebook likes xb
Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:22 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
HABERLER
Fikri Türkel köşe yazıları

Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?

YazarMesaj
Admin
Admin

KULLANICI PUANLARI : 9918

Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Empty
MesajKonu: Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak?    Icon_minitimePaz Eyl. 26, 2010 6:15 pm

Ek Yerleştirme Klavuzu Nereden Alınacak? Yazdır e-Posta

Kullanıcı Değerlendirmesi: / 136
ZayıfEn iyi
Haberler & Duyurular - Haberler & Duyurular
Cumartesi, 03 Ekim 2009 17:44

ADANA MERKEZ Çukurova Üniversitesi Ziraat Fakültesi Tarla Bitkileri Bölümü Balcalı

ADANA CEYHAN Çukurova Üniversitesi Ceyhan M.Y.O. Yumurtalık Yolu Üzeri

ADANA KOZAN Çukurova Üniversitesi Kozan M.Y.O. Çanaklı Mah. Şehit Şefik Uçak Sok.

ADIYAMAN MERKEZ Adıyaman Üniversitesi Yerleşkesi M.Vehbi Koç Eğitim Fakültesi Binası

ADIYAMAN GÖLBAŞI Adıyaman Üniversitesi Gölbaşı M.Y.O.

AFYON MERKEZ Afyon Kocatepe Üniversitesi Rektörlüğü B Blok Gazlıgöl Yolu Ahmet Necdet Sezer Kampüsü

AĞRI MERKEZ Ağrı

İbrahim Çeçen Üniversitesi Rektörlüğü 1.Kat Erzurum Yolu Üzeri

AMASYA MERKEZ Amasya Üniversitesi Amasya Eğitim Fakültesi Dekanlığı

Şeyhcui Mah.Kemal Nehrozoğlu Caddesi

AMASYA MERKEZ Amasya Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Müdürlüğü Dere Kocacık Mah. Lise Cad.

AMASYA MERZİFON Amasya Üniversitesi Merzifon M.Y.O.

ANKARA MERKEZ ÖSYM Ankara Bürosu Çetin Emeç Bulvarı 1290. Sokak No:2 Yukarı Öveçler

ANKARA MERKEZ Ortadoğu Teknik Üniversitesi A4 Kapısı Balgat Girişi

ANKARA MERKEZ Gazi Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Derslik Blokları Teknikokullar-Beşevler

ANKARA POLATLI Hacettepe Üniversitesi Polatlı Teknik Bil. M.Y.O. Şehitlik Mah. Prof.Dr. Kemal Bıyıklıoğlu Cad. No:18

ANTALYA MERKEZ Akdeniz Üniversitesi Kampusü Fen Bil. Enst. Binası Dumlupınar Bul. İl Jandarma Komutanlığı Karşısı

ANTALYA ALANYA Alanya İşletme Fakültesi Merkez Mah. Sigorta Cad. Kestel

ANTALYA ALANYA Alanya Lisesi Bostancıpınarı Cad. Kadıpaşa Mah. Merkez

ANTALYA MANAVGAT Akdeniz Üniversitesi Manavgat M.Y.O. Emek Mah. 3049. Sok No:1

ANTALYA MANAVGAT Manavgat Lisesi Lise Cad.

ANTALYA MANAVGAT Manavgat Anadolu Lisesi Şahin Tepesi

ARTVİN MERKEZ Artvin Çoruh Üniversitesi Rektörlüğü ÖSYM Bürosu Orta Mah. Miralay Şükrübey Cad. No:25

ARTVİN ARHAVİ

Arhavi Meslek Yüksekokulu ÖSYM Bürosu Müsazade Mah. Kaymakamlık Binası Arkası

ARTVİN HOPA Hopa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü (İlçe Sınav Merkezi Yöneticilği) Hükümet Konağı Kat:4

AYDIN MERKEZ Adnan Menderes Üniversitesi Rektörlüğü ÖSYM Bürosu Kepez Mevkii

AYDIN NAZİLLİ

Adnan Menderes Üniversitesi Nazilli İ.İ.B.F. Sümer Kampüsü Sümer Mah. Hürriyet Cad. No:580

AYDIN SÖKE Adnan Menderes Üniversitesi Söke M.Y.O. Hilmi Meydan Cad. No:1 Yenikent

BALIKESİR MERKEZ Balıkesir Üniversitesi Sağlık Yüksekokulu Kasaplar Mah. Akyar Sok. (Doğumevi arkası) Sınav Merkezi Yöneticiliği

BALIKESİR BANDIRMA Balıkesir Üniversitesi Bandırma İ.İ.B.F. Dekanlığı Çanakkale Yolu Üzeri 4. km.

BALIKESİR EDREMİT Balıkesir Üniversitesi Edremit M.Y.O.

BİLECİK MERKEZ Bilecik Üniversitesi Rektörlüğü

BİNGÖL MERKEZ Bingöl Üniversitesi Rektörlüğü

BİTLİS MERKEZ Bitlis Eren Üniversitesi Rektörlüğü Hizmet Binası Zemin Kat

BİTLİS TATVAN Yüzüncü Yıl Üniversitesi Tatvan M.Y.O. Müdürlüğü Karşıyaka Mahallesi

BOLU MERKEZ Abant İzzet Baysal Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi

BURDUR MERKEZ Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Kampüsü Eğitim Fakültesi A-B Blok Zemin Kat ÖSYM Bürosu

BURSA MERKEZ Uludağ Üniversitesi Görükle Kampusü Tıp Fakültesi Temel Tıp Bilimleri Binası 1.Kat

BURSA GEMLİK Uludağ Üniversitesi Gemlik Asım Kocabıyık MYO

BURSA İNEGÖL Uludağ Üniversitesi İnegöl Yerleşkesi Turgutalp Mah. Cerrah Yolu Üzeri

ÇANAKKALE MERKEZ Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Anafartalar Kampüsü B Blok Zemin Kat ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği

ÇANAKKALE BİGA Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi İ.İ.B.F. Ağaköy Kampüsü ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği

ÇANAKKALE ÇAN Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Çan M.Y.O. Müdürlüğü Seramik Mah. Hulusi Damgacıoğlu Cad.

ÇANKIRI MERKEZ Çankırı Karatekin Üniversitesi Rektörlüğü

ÇORUM MERKEZ Hitit Üniversitesi Çorum M.Y.O. Kampüsü ÖSYM Bürosu Karakeçili Mah. Samsun Cad. No:99

DENİZLİ

MERKEZ Pamukkale Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Kınıklı Kampüsü

DENİZLİ

ACIPAYAM Hükümet Konağı Kat :4 51 Nolu oda

DİYARBAKIR MERKEZ Dicle Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi D.Ü. Kampüsü

DİYARBAKIR MERKEZ Süleyman Demirel Lisesi Vali Aydın Arslan Bulvarı

DİYARBAKIR MERKEZ Yenişehir İmam Hatip Lisesi İstasyon Cad. Tren Garı Karşısı Yenişehir

DİYARBAKIR BİSMİL Dicle Üniversitesi Bismil MYO. Müdürlüğü İstasyon Cad. İş Bankası Yanı

DİYARBAKIR ERGANİ

Dicle Üniversitesi Ergani M.Y.O.

EDİRNE MERKEZ Trakya Üni. ÖSYM İl Sınav Merk. Yön. Ayşekadın Yerleşkesi Zübeyde Hanım Caddesi

EDİRNE KEŞAN Trakya Üniversitesi Keşan M.Y.O.

EDİRNE UZUNKÖPRÜ Trakya Üniversitesi Uzunköprü M.Y.O. Müdürlüğü Mescit Mah. Keşan Yolu Mevkii No:15

ELAZIĞ

MERKEZ Fırat Üniversitesi Mühendislik Fak. Kampüsü ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği

ERZİNCAN MERKEZ Erzincan Üniversitesi Meslek Yüksekokulu

ERZURUM MERKEZ ****** Üniversitesi Ziraat Fakültesi

ESKİŞEHİR MERKEZ Osmangazi Üni. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Dekanlık Binası A Blok Meşelik Kampüsü

GAZİANTEP MERKEZ Gaziantep Üniversitesi Fen-Edebiyat Fak.

GAZİANTEP NİZİP Gaziantep Üniversitesi Nizip M.Y.O. ÖSYM Bürosu

GAZİANTEP NİZİP Osmanlı Parkı Satış Bürosu Nizip

GİRESUN MERKEZ OSYM Bürosu Nizamiye Mah. Göksüz Sok. No:15 Nizamiye Yerleşkesi Tıp Fakültesi Dekanlığı Binası

GİRESUN BULANCAK İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü İhsaniye Mahallesi Fatih Caddesi

GÜMÜŞHANE MERKEZ Gümüşhane Üniversitesi Rektörlüğü ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği Binası Bağlarbaşı Mah.

HAKKARİ

MERKEZ Hakkari Üniversitesi Hakkari M.Y.O. Karşıyaka Mah. ÖSYM Bürosu

HATAY MERKEZ Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörlüğü ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği Binası

HATAY DÖRTYOL Mustafa Kemal Üniversitesi Dörtyol M.Y.O. Kuzuculu Kampüsü

HATAY İSKENDERUN Mustafa Kemal Üniversitesi İskenderun M.Y.O. Antakya Yolu Üzeri 5. km. Wolswagen Gümüş Otomotiv Karşısı

HATAY KIRIKHAN Mustafa Kemal Üniversitesi Kırıkhan M.Y.O. ÖSYM Bürosu Gazi Mah. Alparslan Türkeş Cad.

HATAY REYHANLI Mustafa Kemal Üniversitesi Reyhanlı M.Y.O. Yenişehir Mahallesi Eski Cilvegözü Yolu Üzeri

ISPARTA MERKEZ Süleyman Demirel Üniversitesi Batı Kampüsü ÖSYM Bürosu Rektörlük Binası Birinci Kat

MERSİN MERKEZ Mersin Üniversitesi Rektörlüğü Sağlık Kültür ve Spor Daire Başkanlığı Çiftlikköy Kampüsü

MERSİN ANAMUR Mersin Üniversitesi Anamur M.Y.O. Eğitim Binası Kalınören Cebel Mevkii

MERSİN SİLİFKE Mersin Üniversitesi Silifke M.Y.O. Yeni Mahalle Kayraktepe Mevki DSİ Yanı

MERSİN TARSUS Mersin Üniversitesi Tarsus Teknik Eğitim Fakültesi Kartaltepe Mahallesi Takbaş Mevki

İSTANBUL MERKEZ ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği Hakimiyet-i Milliye Caddesi No:47/A Üsküdar

İSTANBUL MERKEZ Türk Kızılayı Kartal Lisesi Çavuşoğlu Mah. Namık Kemal Cad. No:2 Kartal

İSTANBUL MERKEZ Kenan Evren Anadolu Lisesi Recep Peker Cad. No:17 FB Stad Yanı Kadıköy

İSTANBUL MERKEZ Haydarpaşa Lisesi Okul Çıkmazı Sok. No:2 Altunizade-Üsküdar

İSTANBUL MERKEZ Ümraniye Lisesi İnkilap Mah. Küçüksu Cad. Ümraniye

İSTANBUL MERKEZ Şişli Teknik ve End. Meslek Lisesi Abide Hürriyet Tepesi No:316 Şişli

İSTANBUL MERKEZ Beşiktaş ****** Anadolu Lisesi Cihannuma Mah. Serencebey Yokuşu Yıldız/Beşiktaş

İSTANBUL MERKEZ İ.Ü.Deniz Bilimleri ve İşletmeciliği Enst. Müşkile Sk. Vefa/Eminönü

İSTANBUL MERKEZ Şehremini Anadolu Lisesi Millet Cad. Derviş Paşa Sok. No:1 Çapa

İSTANBUL MERKEZ Pertevniyal Lisesi ****** Bulvarı Aksaray No:1 Aksaray

İSTANBUL MERKEZ İÜ. Veteriner Fakültesi İstanbul Üni.Avcılar Kampüsü

İSTANBUL MERKEZ Erkan Avcı And.Tek.Lis.ve End.Mes.Lisesi Kültür Sok.No:3 Bahçelievler

İSTANBUL MERKEZ Bayrampaşa Anadolu Lisesi İsmetpaşa Mah. Tuna Cad. No:4 Bayrampaşa

İZMİR MERKEZ Dokuz Eylül Üniversitesi İkt.ve İdari Bilimler Fak. Kampüsü

İZMİR MERKEZ Dokuz Eylül Üniversitesi Adalet Y.O.

İZMİR MERKEZ ÖSYM Başvuru Merkezi 24.Sok. No:2 Dokuzçeşmeler Buca

İZMİR ALİAĞA Aliağa İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ÖSYM Bürosu Hükümet Konağı 5. Kat

İZMİR BERGAMA Ege Üniversitesi Bergama M.Y.O. Yusuf Perin Kampüsü

İZMİR MENEMEN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Esatpaşa Mah. ****** Cad. No:110

İZMİR ÖDEMİŞ

Ege Üniversitesi Ödemiş M.Y.O.

İZMİR TİRE Ege Üniversitesi Tire Kutsan M.Y.O. Cumhuriyet Meydanı No:3

KARS MERKEZ Kafkas Üniversitesi Rektörlüğü 1. Kat No:3

KASTAMONU MERKEZ Kastamonu Üniversitesi Kastamonu Eğitim Fakültesi Aktekke Mah. Yalçın Cad.

KAYSERİ

MERKEZ ÖSYM İl Sınav Merkezi Yöneticiliği Erciyes Üniv.Kampüsü

KAYSERİ

MERKEZ Nuh Mehmet Baldöktü Anadolu Lisesi Talas Cad.

KAYSERİ

MERKEZ Fevziçakmak Lisesi Fevziçakmak Mah.

KAYSERİ

MERKEZ Sümer Lisesi-Mevlana Mah.

KAYSERİ

MERKEZ Belsin Çok Programlı Lise Belsin

KAYSERİ

DEVELİ

Seyrani Ziraat Fakültesi Seyrani Kampüsü

KAYSERİ

DEVELİ

Develi Lisesi İzmirli Mah. Cumhuriyet Cad. No: 1

KIRKLARELİ

MERKEZ Kırklareli Üniversitesi Rektörlüğü B Blok Kültür Merkezi

KIRKLARELİ

LÜLEBURGAZ Kırklareli Üniversitesi Lüleburgaz M.Y.O. Kepirtepe Mevki

KIRŞEHİR MERKEZ Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü

KOCAELİ

MERKEZ Kocaeli Üniversitesi Anıtpark Yerleşkesi Şube Kütüphanesi C Blok Anıtpark Yanı

KOCAELİ

MERKEZ Kocaeli Üniversitesi Kütüphane ve Dokümantasyon Daire Başkanlığı Umuttepe Yerleşkesi Eski İstanbul Yolu 10. km

KOCAELİ

GEBZE Gebze Sınav Merkezi Yöneticiliği Osman Yılmaz Mah. 608/1. Sok. No:19

KOCAELİ

GÖLCÜK ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği Kocaeli Üniversitesi Gölcük MYO. Yunus Emre Mah. 17 Ağustos Bulvarı No:3

KOCAELİ

KARAMÜRSEL ÖSYM Karamürsel Sınav Merkezi Yöneticiliği Gazanfer Bilge Mah. Hamit Kaplan Cad. No: 10

KOCAELİ

KÖRFEZ Kocaeli Üniversitesi Hereke Ömer İsmet Uzunyol M.Y.O. Marşal Kampüsü

KONYA MERKEZ Selçuk Üniversitesi Rektörlüğü Sınav Merkezi Yöneticiliği Karatay Medresesi Karşısı

KONYA AKŞEHİR Selçuk Üniversitesi Akşehir M.Y.O. Kozağaç Mah. Alanyurt Mevkii

KONYA KONYA EREĞLİ

Selçuk Üniversitesi Konya Ereğli Kemal Akman M.Y.O.

KÜTAHYA MERKEZ Dumlupınar Üniversitesi Mühendislik Fakültesi ÖSYM Başvuru Bürosu Merkez Kampüs

MALATYA MERKEZ ÖSYM Malatya Sınav Merkezi Yöneticiliği

MALATYA MERKEZ Malatya Anadolu Kız Meslek Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya ****** Kız Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Fatih Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Sümer Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Yunus Emre And. Meslek Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Akçadağ Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Arapgir Çok Programlı Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Arguvan Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Doğanşehir Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Doğanşehir Sürgü Çok Programlı Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Hekimhan Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Pötürge Lisesi

MALATYA MERKEZ Yeşilyurt Kolukısa Anadolu Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Yazıhan Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Darende Lisesi

MALATYA MERKEZ Malatya Kale Lisesi (Kale İzollu Lisesi)

MALATYA MERKEZ Kuluncak Lisesi

MALATYA MERKEZ Doğanyol Lisesi

MANİSA MERKEZ ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği

MANİSA MERKEZ Hasan Türek Anadolu Lisesi Akgün Mah. Kenzi Cad. No:68

MANİSA MERKEZ Dündar Çiloğlu Anadolu Lisesi

MANİSA MERKEZ Endüstri Meslek Lisesi

MANİSA AKHİSAR Celal Bayar Üniversitesi Tütün Eksperliği Yüksekokulu Devlet Karayolu Üzeri

MANİSA SALİHLİ

CBÜ Salihli Meslek Yüksekokulu Ankara Asfaltı Üzeri 7. km.

MANİSA SOMA Celal Bayar Üniversitesi Soma M.Y.O. Nihat Danişment Mah. Değirmen Cad. No:2

MANİSA TURGUTLU Celal Bayar Üniversitesi Turgutlu M.Y.O. Belediye Eski Fidanlık Tesisleri

K.MARAŞ

MERKEZ Kahramanmaraş Sütçü İmam Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

K.MARAŞ

ELBİSTAN Kahramanmaraş Sütçü İmam Üni. Elbistan M.Y.O. ÖSYM Hizmetleri Bürosu

K.MARAŞ

GÖKSUN Kahramanmaraş Sütçü İmam Üni. Göksun M.Y.O. Yantepe Yerleşkesi

MARDİN MERKEZ Mardin Artuklu Üniversitesi Rektörlüğü Diyarbakır Yolu Yenişehir Yerleşkesi

MUĞLA MERKEZ Muğla Üniversitesi Rektörlüğü Öğrenci İşleri Daire Başkanlığı Zemin Kat S Blok 4414 No'lu Oda

MUĞLA FETHİYE Fethiye Sağlık Yüksekokulu Çalıca Tepesi Karaçulha Beldesi

MUĞLA MİLAS Muğla Üniversitesi Milas Sıtkı Koçman M.Y.O. ÖSYM Bürosu ****** Mah. TKİ Lojmanları Arkası Beçin Beldesi

MUŞ

MERKEZ Muş Alparslan Üniversitesi Eğitim Fakültesi İstasyon Cad.

NEVŞEHİR MERKEZ Nevşehir Üniversitesi Yerleşkesi Rektörlük Binası ÖSYM Bürosu

NİĞDE MERKEZ Niğde Üniversitesi Rektörlük Binası Merkez Kampüsü Bor Yolu Organize Sanayi Sitesi karşısı

ORDU MERKEZ Ordu Üniversitesi Rektörlüğü Cumhuriyet Yerleşkesi Rektörlük Binası Giriş Katı ÖSYS Bürosu No:4

ORDU ÜNYE Ordu Üniversitesi Ünye İ.İ.B.F. Dekanlığı Devlet Sahil Yolu Gölevi Mevki

RİZE MERKEZ Rize Üniversitesi İlahiyat Fakültesi Paşakuyu Mah. ****** Caddesi

RİZE ARDEŞEN İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü

RİZE ÇAYELİ

Rize Üniversitesi Eğitim Fakültesi

SAKARYA MERKEZ ÖSYM İl Temsilciliği Sakarya Üniversitesi Esentepe Kampusü

SAKARYA HENDEK Sakarya Üniversitesi Eğitim Fakültesi

SAMSUN MERKEZ Ondokuz Mayıs Üniversitesi Merkez Kütüphane Binası Zemin Kat ÖSYM İrtibat Bürosu Kurupelit

SAMSUN MERKEZ 19 Mayıs Lisesi İstasyon Mah. Lise Cad. No:23 İlkadım

SAMSUN MERKEZ Sema Cengiz Büberci And. Mes. ve Kız Mes.Lisesi ilkadım Mah. İstiklal Cad. No:143 İlkadım

SAMSUN MERKEZ Namık Kemal Lisesi Kale Mah. İstiklal Cad. No:49 İlkadım

SAMSUN MERKEZ Mithat Paşa Lisesi Kale Mah. 19 Mayıs Bulvarı No:8 İlkadım

SAMSUN MERKEZ Tülay Başaran And.Lisesi Kale Mah. Kaptanağa Cad. No:13 İlkadım

SAMSUN MERKEZ İlkadım Ticaret Mes.ve And.Ticaret Mes.Lisesi İstasyon Mah. İstiklal Cad. No:149 İlkadım

SAMSUN MERKEZ Atakum And.Teknik Lisesi Esenevler Mah. ****** Bulv.No:330 Atakum

SAMSUN MERKEZ Milli Piyango ve And.Lisesi İstiklal Mah. 863.Sk.No:8 Atakum

SAMSUN BAFRA Ondokuz Mayıs Üniversitesi Bafra M.Y.O. Müdürlüğü Yaşar Doğu Caddesi

SAMSUN ÇARŞAMBA Ondokuz Mayıs Üniversitesi Çarşamba M.Y.O. Mezbahane Cad. İlçe Tarım Müdürlüğü Yanı

SAMSUN ÇARŞAMBA Çarşamba Kız Meslek Lisesi Batıyaka Merkez PTT Arkası No:1

SAMSUN HAVZA Ondokuz Mayıs Üniversitesi Üniversite Mahallesi Samsun Karayolu Üzeri

SİİRT SİİRT Siirt Üniversitesi Rektörlüğü

SİNOP MERKEZ Sinop Üniversitesi Rektörlüğü İl Sınav Yöneticiliği Korucuk

SİVAS MERKEZ ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği Cumhuriyet Üniversitesi İlahiyat Fakültesi

SİVAS MERKEZ Sivas Lisesi Taşlı Sk.

SİVAS MERKEZ Kongre Lisesi Öğretmenevi Yanı

TEKİRDAĞ

MERKEZ Namık Kemal Üniversitesi Ziraat Fakültesi Değirmen Altı

TEKİRDAĞ

ÇORLU Namık Kemal Üniversitesi Çorlu Mühendislik Fakültesi Çerkezköy Yolu Üzeri Sinandede Mevki 3. Km.

TOKAT MERKEZ Gaziosmanpaşa Üniversitesi Şehir Yerleşkesi ÖSYM Başvuru Merkezi Kışla Yolu Üzeri

TOKAT ERBA Erba Sınav Merkezi Yöneticiliği Üniversite Caddesi Erba Meslek Yüksekokulu Müdürlüğü

TOKAT NİKSAR Kelkit Araştırma Merkezi Bağlar Mah. Tokat Yolu DSİ Eski Binası Kapalı Spor Salonu Karşısı

TOKAT TURHAL Gaziosmanpaşa Üniversitesi Turhal M.Y.O. Kampüsü Güneşli Mahallesi Kurukafa Mevki

TOKAT ZİLE Gaziosmanpaşa Üniversitesi Zile M.Y.O. Çekerek Yolu 3. Km.

TRABZON MERKEZ Karadeniz Teknik Üniversitesi ÖSYM Sınav Markezi Yöneticiliği Yabancı Diller Yüksekokulu Eski Bina Giriş Katı

TUNCELİ

MERKEZ Tunceli Üniversitesi M.Y.O. Müdürlüğü ****** Mahallesi Muhlis Akarsu Cad.

Ş.URFA MERKEZ ÖSYM İl Sınav Yöneticiliği Harran Üniversitesi Yenişehir Kampusü Tıp Fakültesi Morfoloji Binası Kat:2

Ş.URFA BİRECİK Birecik MYO Müdürlüğü Karşıyaka Mah. Prof.Dr. İ.Halil Mutlu Cad.

UŞAK MERKEZ Uşak Eğitim Fakültesi ÖSYM Bürosu 1 Eylül Kampusü İzmir Yolu Üzeri 7. Km.

VAN MERKEZ Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlüğü

VAN ERCİŞ

Yüzüncü Yıl Üniversitesi Erciş M.Y.O. Karataşlar Mevki

YOZGAT MERKEZ Bozok Üniversitesi Yozgat Meslek Yüksekokulu İdari Bilimler Binası

YOZGAT SORGUN Yeni Mah. Cumhuriyet Caddesi No:7

ZONGULDAK MERKEZ Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Merkez Kampüsü ÖSYM Bürosu

ZONGULDAK MERKEZ Zonguldak Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi Fener Mah.

ZONGULDAK MERKEZ Çaycuma Lisesi Pevlivanlar Mah.

ZONGULDAK MERKEZ Devrek Anadolu Lisesi İsmet Paşa Mah. Sazlıkçayı Mevki No:12

ZONGULDAK KRDZ.EREĞLİ

Zonguldak Karaelmas Üniversitesi Ereğli Eğitim Fakültesi Doruk Mevkii

AKSARAY MERKEZ Aksaray Üniversitesi Meslek Yüksekokulu Yeni Terminal Karşısı

BAYBURT MERKEZ Bayburt Üniversitesi Rektörlüğü

KARAMAN MERKEZ Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi ÖSYM Bürosu Yunus Emre Yerleşkesi

KIRIKKALE MERKEZ Kırıkkale Üniversitesi ÖSYM Sınav Merkezi Yöneticiliği Hukuk Fakültesi Giriş Katı Ankara Yolu 7. Km.

BATMAN MERKEZ Batman Üniversitesi Rektörlüğü Diyarbakır Caddesi Giriş Kapısı Kültür Mah. Ahmet Necdet Sezer Bulvarı

ŞIRNAK MERKEZ Şırnak Üniversitesi Rektörlüğü Cumhuriyet Mah. Maliye Lojmanları Arkası No:1

BARTIN MERKEZ Bartın Üniversitesi Rektörlüğü

BARTIN MERKEZ Bartın Anadolu Lisesi Kırtepe Mah. Cemal Aliş Sok.

BARTIN MERKEZ Davut Fırıncıoğlu Anadolu Lisesi Çatmaca Mevkii

ARDAHAN MERKEZ Ardahan Meslek Yüksekokulu Halil Efendi Mah. Kahramanlar Cad.

IĞDIR MERKEZ Iğdır Üniversitesi Rektörlüğü Rıza Yalçın Cad. ÖSYM Bürosu

YALOVA MERKEZ Yalova Üniversitesi MYO Müdürlüğü Bağlarbaşı Mah. Mehmet Durmam Cad.Safran Yolu

KARABÜK MERKEZ Karabük Üniversitesi Karabük Teknik Eğitim Fakültesi ÖSYM Bürosu Zemin Kat

KİLİS MERKEZ Yaşar Aktürk Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi

KİLİS MERKEZ Kilis Meslek Yüksekokulu

KİLİS MERKEZ Kilis Ticaret Meslek Lisesi

OSMANİYE MERKEZ Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kampüsü ÖSYM Bürosu B Blok Zemin Kat

OSMANİYE KADİRLİ

Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Kadirli M.Y.O.

DÜZCE MERKEZ Düzce Üniversitesi Teknik Eğitim Fakültesi ÖSYM Sınav İşlemleri Ofisi Konuralp Yerleşkesi

LEFKOŞA LEFKOŞA ÖSYM Temsilciliği Bedrettin Demirel Cad.No:101
http://dessas.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
»  Peki Kâr Nereden Gelecek?
» Büyüme nereden gelecek?
» Peki Kâr Nereden Gelecek?