HERSEY BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERSEY BURDA

HERSEYİ BULABİLDECEĞİN TEK ADRES

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» free slot machines win cash
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:57 am tarafından Misafir

» watch naruto hentai watch naruto hentai free
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:52 am tarafından Misafir

» major fish oil
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:26 pm tarafından Misafir

» hentai about hentai academy
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» гинекология ответы
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:00 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:05 am tarafından Misafir

» women at work hentai online women at work hentai stream
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:56 am tarafından Misafir

» facebook likes xb
Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:22 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
HABERLER
Fikri Türkel köşe yazıları

Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor

YazarMesaj
Admin
Admin

KULLANICI PUANLARI : 9918

Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Empty
MesajKonu: Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor    Oracle işletim sistemlerini kucaklıyor  Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 10:04 pm

Dell ve HP'nin platformlarında çalışan işletim sistemlerinin sorumluluğunu üstlendi.

İnterpromedya Haber Merkezi
06 Ağustos 2010 15:07

Oracle, Dell ve HP'nin x86 platformlarında çalışan Oracle işletim sistemlerini sertifikalandırıp satmaya başlayacağını duyurdu. Bahsi geçen işletim sistemleri; Oracle Solaris, Oracle Enterprise Linux ve Oracle VM.

Böylece müşteriler Dell ve HP sunucuları üzerinde çalışan "Oracle Solaris", "Oracle Enterprise Linux" ve "Oracle VM"e yönelik olarak Oracle'ın sunduğu Premier Support desteğine tam erişim imkanına sahip olacak.

"Oracle Premier Support"tan yararlanan müşteriler, "Oracle Solaris", "Oracle Enterprise Linux" ve "Oracle VM"e yönelik olarak Oracle'ın devam etmekte olan yatırımlarından ve gelecekteki güncellemelerde ortaya çıkan yeniliklerden de yararlanabilecek.

Oracle Başkanı Charles Phillips yeni gelişmeler için, "Sektörün bir numaraları UNIX işletim sistemi olan Oracle Solaris, çoklu x86 platformları arasında büyük bir rağbet görüyor. Bunun yanında her gün daha fazla müşteri, x86 platformları üzerinde "Oracle Enterprise Linux" ve "Oracle VM" kullanarak sanal ortamlar inşa ediyor. Bugün yaptığımız duyuru Oracle'ın açıklığını göstermektedir. Bu gelişme Dell ve HP müşterilerine yeni destek seviyeleri sunarak, ürün uzmanlığında hızla derinleşmelerini ve BT ortamlarındaki riskleri çabucak sınırlandırılmalarını sağlayacaktır" dedi.
http://dessas.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Mobil telefon ve işletim sistemi pazarında neler oluyor?
»  Oracle ilk çeyreği güçlü kapattı
» Oracle Google'a dava açmaya hazırlanıyor
» Oracle ve IBM yerine Amazon kullandı, parasını artırdı