HERSEY BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERSEY BURDA

HERSEYİ BULABİLDECEĞİN TEK ADRES

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» free slot machines win cash
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:57 am tarafından Misafir

» watch naruto hentai watch naruto hentai free
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:52 am tarafından Misafir

» major fish oil
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:26 pm tarafından Misafir

» hentai about hentai academy
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» гинекология ответы
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:00 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:05 am tarafından Misafir

» women at work hentai online women at work hentai stream
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:56 am tarafından Misafir

» facebook likes xb
 BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:22 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
HABERLER
Fikri Türkel köşe yazıları

BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP!

YazarMesaj
Admin
Admin

KULLANICI PUANLARI : 9918

BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Empty
MesajKonu: BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP!    BÜTÜN DÜNYADA 11 MİLYON ADET SATAN KİTAP! Icon_minitimePerş. Kas. 11, 2010 5:16 pm

Mirzakarim Norbekov

Çevirmen: Kabuljan Murzaev
Yayına hazırlayan: Seda Toksoy
Basım: Ekim 2005
ISBN: 975-322-396-X
Sayfa Sayısı: 340
Fiyatı: XXX YTL

«Kitabınızın sayesinde kendi gücüme daha fazla inanmaya başladım ve maddi refaha doğru büyük bir adım atabildim...»
(Nina, 32 yaşında)

«Kitabınızı sadece okumak bile ruhunuza öyle bir güç veriyor ki bedenimizdeki yaraların sesi kesiliyor ve sadece yürüyorsunuz, çalışıyorsunuz, adeta kanatlanıyorsunuz. Kocaman bir teşekkür size!..»
(Olga İvanovna, 64 yaşında)

«Size, 'Ben' adlı o harikulade ve mucizevî dünyaya girebilme imkânını armağan eden bir insan olduğunuz için hitap ediyorum. Siz ve kitabınızın yardımıyla görme yetimi yeniden kazandım (4 diyoptri idi), bana soluk aldırmayan eklem ağrılarından ve -İŞTE MUCİZE!- 20 yıldır yakamı bırakmayan kekelemelikten de kurtuldum...»
(Pavel, 25 yaşında)

«Kitabınız aracılığıyla verilen fevkalade iyimserliğiniz ve yaşam sevginiz sağlığım, karakterim, yani kendi üzerimde çalışırken gücüme güç kattı ve istediğim şeyi mutlaka elde edebileceğime dair bir inanç verdi. Sonuç ise ortada! Bir şey daha: Kitabın rehberliğinde göz sağlığım için çalışırken bir sürü hastalıktan da kurtulacağımı hiç ummamıştım...»
(Oleg Petroviç, 54 yaşında)

Mirzakarim Norbekov

Çevirmen: Kabuljan Murzaev
Yayına hazırlayan: Şermin Çelik
Basım: Ekim 2008
ISBN: 978-975-322-501-4
Sayfa Sayısı: 415
Fiyatı: XXX YTL
Haddini Bilmez'in Annesinin Nikahı Nerede Kıyıldı?

Bir milyon beleş çözüm nasıl bulunur?
Olayları önceden şekillendirebilmeyi, sözsüz konuşabilmeyi, içsel gözünüzle görebilmeyi, insanları uzaktan hissedebilmeyi, geleceği gözden geçirebilmeyi başarabilirsiniz. Bunlar birer mucize mi? Hayır, sadece nasıl yapacağınızı bilmiyorsunuz ve bugüne kadar hiç denemediniz.
Uyuyan önsezinizi uyandırarak; saklı kalmış yeteneklerinizi keşfedebilir, kaderinizi yönlendirebilir, kendi gücünüze sahip çıkabilirsiniz. Çünkü, kimsenin hasta, çirkin ve fakir olmaya hakkı yoktur!
Tüm cevaplar, tüm çözümler içinizde.
Bu kitap, uyanma aşamasında olanlar için bir ders kitabıdır. Bu kitap, gücünüzü ve kader programınızı açan anahtarlardan birisidir.

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyada ve Türkiye’de Ticari Balıkçılık
» Dünyada ve Türkiye'de Yazılım Sektörü
» Ab Urbe Condita (kitap)
» Ab Urbe Condita (kitap)
» sesli kitap