HERSEY BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERSEY BURDA

HERSEYİ BULABİLDECEĞİN TEK ADRES

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» free slot machines win cash
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:57 am tarafından Misafir

» watch naruto hentai watch naruto hentai free
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:52 am tarafından Misafir

» major fish oil
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:26 pm tarafından Misafir

» hentai about hentai academy
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» гинекология ответы
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:00 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:05 am tarafından Misafir

» women at work hentai online women at work hentai stream
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:56 am tarafından Misafir

» facebook likes xb
Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:22 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
HABERLER
Fikri Türkel köşe yazıları

Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor

YazarMesaj
Admin
Admin

KULLANICI PUANLARI : 9918

Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Empty
MesajKonu: Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor   Özsüt komşuya üretim tesisi kuruyor Icon_minitimeSalı Eyl. 21, 2010 7:51 pm

Özsüt, farklı kanallardan büyüme arayışları içerisinde.
Haber : Ekonomist Online / 28 Mart 2010 Pazar
Geçen hafta Fransa’nın en büyük kahve üreticisi Cafés Richard ile işbirliği gerçekleştiren Özsüt, bu yeni atılımla birlikte mönüsüne kahveyi de ekledi.
Yıl sonuna dek 10 ton kahve satışı yapmayı hedefleyen Özsüt, farklı kanallardan da büyüme arayışları içerisinde. Bilindiği gibi Avrupa Birliği (AB) ülkelerine süt ve sütlü ürünlerin ihracatında bazı sıkıntılar yaşanıyor. AB ülkelerine ihracat için Yunanistan’a üretim tesis kurma formülü bulan Özsüt, yakın zamanda bu projeyi hayata geçirmeye hazırlanıyor.
Özsüt Genel Müdürü Yıldırım Çullu, “Bizim ürünlerimizi Yunanistan’a ihracat yoluyla gönderme şansımız yok. Mevcut yatırımcı profili, üretim tesisi kurmanın tek yolu” dedi.
Yunanistan’da sütlü tatlılar için üretim tesisi kurmayı düşündüklerini vurgulayan Çullu, Yunanistan’da yaşanan ekonomik kriz nedeniyle yatırım için uygun zeminin oluşmasını beklediklerini ifade etti. Çullu, gıda sektöründe faaliyet gösteren Yunanlı bir şirketle görüşmelerinin sürdüğünü belirtiyor. Özsüt, bu üretim tesisiyle diğer AB ülkelerine de ihracat yapma şansı bulacak.
Ancak Özsüt’teki yenilikler bu yeni yatırımla sınırlı değil. Özsüt, İstanbul, Ankara ve İzmir’deki toplam altı restoranında mevcut mönüsüne yemek konseptini eklemişti. Ürün gamını sürekli değiştiren şirket, şimdi de birçok restoranına sandviç konseptini de eklemeye hazırlanıyor. Çullu, “Ekmeği kendimiz üreteceğiz. Bu yeni konsepti Türkiye genelindeki Özsüt şubelerinde yaygınlaştıracağız. Bu yıl içerisinde, bu konsepti uygulamaya başlayacağız” diyor.
http://dessas.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Intel, Yeni İşlemci Üretim Tesisi Kuruyor 02 Temmuz 2010 10:00
» ASELSAN Radar Teknoloji Merkezi Kuruyor
» 295-Üretim Mühendisi 296-Vergi Denetmeni 297-Veteriner