HERSEY BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERSEY BURDA

HERSEYİ BULABİLDECEĞİN TEK ADRES

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» free slot machines win cash
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:57 am tarafından Misafir

» watch naruto hentai watch naruto hentai free
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:52 am tarafından Misafir

» major fish oil
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:26 pm tarafından Misafir

» hentai about hentai academy
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» гинекология ответы
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:00 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:05 am tarafından Misafir

» women at work hentai online women at work hentai stream
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:56 am tarafından Misafir

» facebook likes xb
Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:22 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
HABERLER
Fikri Türkel köşe yazıları

Öğretim üyesi kendini astı

YazarMesaj
Admin
Admin

KULLANICI PUANLARI : 9918

Öğretim üyesi kendini astı Empty
MesajKonu: Öğretim üyesi kendini astı   Öğretim üyesi kendini astı Icon_minitimePtsi Eyl. 13, 2010 4:59 pm

Isparta'da Süleyman Demirel Üniversitesi öğretim üyesi Doç. Dr. Süleyman Mazlum, kendini ağaca asarak intihar etti.
İlişkili fotoğrafları göster

AA
Güncelleme: 13:57 TSİ 13 Eylül. 2010 Pazartesi

ISPARTA - Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Mimarlık ve Mühendislik Fakültesi Çevre Mühendisliği Bölümü öğretim üyelerinden 44 yaşındaki Doç. Dr. Süleyman Mazlum’un ailesi, kendisinden dün akşamdan itibaren haber alınamadığını belirterek güvenlik birimlerine başvurdu.

Polis ekipleri, Süleyman Mazlum'un eşi Nazire Mazlum'un, dün saat 19.00 sıralarında eşiyle telefonla görüştüğünü ve yürüyüş için Karatepe mevkisine gittiğini söylediğini bildirmesi üzerine bölgede arama çalışması başlattı.

Güvenlik güçleri, Isparta merkeze yaklaşık 30 kilometre uzaklıktaki Sidre Mahallesi Karatepe mevkisinde Doç. Dr. Süleyman Mazlum'un ağaca asılı cesedini buldu.
Haberin devamı ↓reklam

Yapılan ilk incelemede Mazlum'un cesedinde farklı herhangi bir ize rastlanmadı.

Doç. Dr. Mazlum'un evli ve bir çocuk babası olduğu kaydedildi.
http://dessas.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bölümümüz Öğretim Üyesi Muhammet Ünal ile Röportaj
» SolidWorks 2008 Öğretim DVD'si
» Borsa 'evet'le 62 bini aştı, rekor kırdı
» Borsa 'evet'le 62 bini aştı, rekor kırdı