HERSEY BURDA
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HERSEY BURDA

HERSEYİ BULABİLDECEĞİN TEK ADRES

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
En son konular
» free slot machines win cash
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:57 am tarafından Misafir

» watch naruto hentai watch naruto hentai free
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimeÇarş. Ağus. 03, 2011 3:52 am tarafından Misafir

» major fish oil
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:26 pm tarafından Misafir

» hentai about hentai academy
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimeSalı Ağus. 02, 2011 10:10 am tarafından Misafir

» гинекология ответы
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 9:18 am tarafından Misafir

» x-Hack hack you
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 8:00 am tarafından Misafir

» When the first Whirlpool Duet album was released in December 2001
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 3:05 am tarafından Misafir

» women at work hentai online women at work hentai stream
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimePtsi Ağus. 01, 2011 2:56 am tarafından Misafir

» facebook likes xb
Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimePaz Tem. 31, 2011 9:22 am tarafından Misafir

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
Forum
HABERLER
Fikri Türkel köşe yazıları

Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak

YazarMesaj
Admin
Admin

KULLANICI PUANLARI : 9918

Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Empty
MesajKonu: Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak   Ücretsiz Online Eğitim: Dreamweaver ve WordPress İle Dinamik Siteler Tasarlamak Icon_minitimeÇarş. Ağus. 11, 2010 9:29 pm

Arda Kutsal tarafından 07 Temmuz 2010 tarihinde yazılmıştır.
23
Share

3
Yarın, 8 Temmuz 2010 Perşembe günü, Adobe Türkiye’nin öncülüğünde web üzerinden canlı olarak bir seminer gerçekleştirilecek. Dreamweaver kullanarak Wordpress üzerinde dinamik bir site oluşturmanın anlatılacağı bu seminerin ilginizi çekebileceğini düşünerek paylaşmak istedim.
Barış Özcan (Adobe), Halid Özgür (Medyasoft), Hakan Çamoğlu (Vidobu.com) ve Erhan Meydan (Vidobu.com) tarafından verilecek olan eğitim sabah 10:00′da başlayacak ve 17:00′e kadar sürecek.
Online ve canlı olarak verilecek eğitimle ilgili detaylı bilgiyi AdobeGunlugu.com’daki bu yazıdan alabilirsiniz.
Şahsen ben de Dreamweaver’ın Wordpress gibi CMS’lerle bu yönde bir kullanım imkanı sunduğunu bu haberle öğrendiğim için ilgimi çekti. İnanıyorum ki, okuyucularımız arasında da bu tür ihtiyaçları olan birçok kişi bulunmaktadır.
8 kamera ile gerçekleştirilecek çekim AdobeGunlugu.com için de bir pilot çalışma olarak görülüyormuş. Başarılı olması durumunda benzer canlı seminerlerin sürekli yapılması planlanıyormuş.
Eğer ilginizi çekerse yarın (Perşembe) sabah 10:00′dan itibaren 7 saat sürecek bu eğitimi izleyebilirsiniz.
Eğitim programı şu şekilde:
1. Açılış
Barış Özcan, 15 dakika
Canlı yayın projesi tanıtımı ve amacı
Ekip ve Stüdyo
2. Dreamweaver Nedir? WordPress ile ilişkisi nasıldır?
Barış Özcan, 30 dakika
Dreamweaver tanıtımı
WordPress tanıtımı
WordPress kaynakları
WordPress örnekleri
3. WordPress Kurulumu
Erhan Meydan, 30 dakika
Local PHP kurulumu
Local MySQL kurulumu
WordPress paket kurulumu
WordPress tema kurulumları
WordPress eklenti kurulumları
4. Blog Arayüz Tasarımı
Halid Özgür, 90 dakika
Blog tasarımında dikkat edilmesi gereken konular
Tasarım sürecinde kullanılabilecek programlar
Program entegrasyonları
5. Arayüz Tasarımının HTML’e dökülmesi
Hakan Çamoğlu, 45 dakika
Temel DIV yapısı oluşturmak
CSS ile menü tasarımı
Alt sayfaların oluşturulması
6. Hazırlanan HTML tasarımın WordPress ile Entegrasyonu
Hakan Çamoğlu, 45 dakika
Ana sayfa hazırlanması
Alt sayfaların hazırlanması
Modüllerin oluşturulması
7. HTML5 ile Hazırlanan Tasarımı İnteraktif Hale Getirmek
Hakan Çamoğlu, 45 dakika
HTML5 ile degrade kullanımı
HTML5 ile yuvarlak köşeler
HTML5 ile animasyon
8. Tamamlanan Projenin Yayınlanması
Hakan Çamoğlu, 30 dakika
Hosting ve Domain ile ilgili temel bilgiler ve ayarlar
Dosyaların upload edilmesi
MySQL database oluşturmak
SEO çalışmaları
http://dessas.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bilge Adam Dreamweaver CS3 Görsel Eğitim
» Autocad Eğitim Videoları Online İzle ( FULL )
» herzamanki siteler
» DERGİ ARŞİVLERİNİN BULUNDUĞU SİTELER
» Bedava Hosting ve web alanı veren siteler